officesupplies.co.il

כלי כתיבה - לא מניחים את העט לרגעכמו שמכחול משפיע על הציור כך גם כלי הכתיבה בו נשתמש ישפיע על הכתב שלנו, תשאלו אםילו רופאים...


יש אנשים שמאמינים שאין זה מספיק לקרוא את נוסח המשפטים, אלא יש גם לשים לב לכתב היד של הכותב ואפילו יש להתייחס לסוג העט או העיפרון בה הוא כתב את הדברים. אותם אנשים, יסרבו לקבל מסמכים מודפסים ויבקשו מהכותב להציג בפניהם מסמך כתוב בכתב ידו.

כפי שתיארנו במאמרים קודמים, גם בעולם של וורד, עדיין יש מקום רב לשימוש בסוגי כלי כתיבה שונים. אנחנו לא מדברים בהכרח במשוררים או אמנים אחרים, שהולכים עם עט בכיס חולצתם שמא תיפול עליהם השראה והם יצטרכו לכתוב במהירות. גם משרדים שונים נדרשים עדיין להשתמש במגוון מכשירי כתיבה שונים, למשל:

  • כתיבת טיוטות
  • חתימות
  • מכתבים אישיים
  • קבלות ורישומים אחרים
  • הזמנות ועוד.

אומנם זה הרבה יותר מסודר לכתוב במסמך וורד, ובכל זאת אי אפשר לסמוך רק על זה. אגב, גם מבחינה חוקית לעיתים נדרשת הוכחה כתובה בכתב יד, על מנת לאמת מסמכים שונים.


באילו מכשירי כתיבה נשתמש?

מכשירי כתיבה
עט נובע – מדובר בעט היוקרתי ביותר. זו עט שבנוי בצורת ציפורן, דקה מאוד. יש למלא אותה מעת לעת באמצעות דיו נוזל. עורכי דין, נוטריונים, רופאים נוהגים להשתמש בה.

עט כדורי- עט שיש בו כדור פלדה שדוחף את צינור הדיו. הוא נחשב לעט הזול ביותר והוא מסוגל לעבוד זמן רב יותר מאשר עט נובע.

עט רולר – עט רולר הוא עט שעובד על דחיסה כלפי מטה שמשחררת את הדיו לנייר.

כאשר בוחרים באיזה עט נשתמש, חשוב לשים לב, האם ישנה התחלקות של הדיו, השליטה שלנו בעט, עד כמה הכתיבה איתו עדינה, וכמה הכתיבה שלנו תהיה ברורה איתו.

מלבד עטים ישנם כמובן מכשירי כתיבה אחרים בהם נצטרך להשתמש במהלך עבודתנו במשרד, למשל:

טושים- ישמשו אותנו להדגשות שונות, לכתיבה על גבי לוחות, קישוטים ועוד.

עפרונות- כתיבת טיוטות בטרם נכתוב גרסאות סופיות

גירים- שרטוטים וכתיבה על לוחות.


כלי כתיבה לשרטוט

מי שמשתמש בכלי כתיבה ממגוון סוגים הם שרטטים , ציירים וגרפיקאים. מלבד תכונות מחשב, הם ישתמשו בעבודה על תוכניות כתובות, במגוון כלי כתיבה, דוגמא צבעים (שמן, מים, ארקליק), מכחולים במגוון ראשים, עפרונות שרטוט (עפרונות דקים), וכן טושים שונים.

עבודה עם כלי כתיבה אלה, יבואו כהקדמה או במקום עבודה עם תוכנות מחשב. אין מדובר כאן בהרגל שהשתרש אלא לעיתים בצורך, מאחר והלקוחות מבקשים לראות את התוכנית באופן חזותי בממדים קטנים יותר בטרם יקבלו החלטות.

29/12/2010    officesupplies.co.il


© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר officesupplies.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


Copyright © 2021 officesupplies.co.il כל הזכויות שמורות
אתר ציוד משרדי מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום ציוד משרדי
מעוניינים במכשירי כתיבה? השאירו פרטים
אנחנו עובדים עם חנויות וחברות מובילות בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!