officesupplies.co.il

מחירון ציוד משרדיגם בעידן בו רוב פעולותיו של המשרד מתנהלים באמצעות קבצי וורד, אקסלים או מסמכי גוגל שונים, עדיין לא ניתן להשאיר מאחור את התחום של ציוד משרדי.
לצערנו או למזלנו, עדיין לא הגענו לימים בהם אפשר לנהל משרד רק באמצעות מחשביםכידוע בעשור האחרון, עבר עולם
ציוד למשרד טלטלה. אל המשרדים נכנסו מחשבים שהחלו לארגן ולסדר את העבודה המשרדית ואיפשרו מעבר של רוב העבודה אל עולם נטול נייר, עולם של מיילים וקבצי וורד. בנוסף אנשים החלו להשתמש במחשבים שונים מחוץ לעבודה, לצורכי עבודה. בין היתר מחשבים ניידים ומחשבי יד שונים. כל זה שינה את הגישה לציוד משרדי, גרם לירידה במכירות והפחית משמעותית את המחירים. שינוי נוסף שנגרם כתוצאה מההתקדמות הטכנולוגית היא, שילוב של מספר פעולות במכשיר אחד (דוגמא- מכשיר פקס שהוא גם מכונת צילום ומדפסת) וכן הוזלה של המכשירים.

אם בעבר מכשירים דוגמא אלו עלו עשרות אלפי שקלים, הרי שכיום אפשר למצוא מכשירים כאלה (משולבים או נפרדים) באלפי שקלים בודדים ואף מאות שקלים.

ציוד משרדי
ציוד משרדי

הבעיה בקביעת מחירון ציוד משרדי היא, שיש לא מעט קטגוריות בתחום, וכל קטגוריה אפשר למצוא בה מגוון סוגים ודגמים. למשל, כלי כתיבה שכוללים בתוכם עטים, עפרונות, מרקרים ועוד.

כלים חד פעמיים כוללים סכ"ום, צלחות, כוסות ועוד, מוצרי נייר כוללים סוגים של נייר הדפסה ועוד. לכן כאשר ציון המחירים במאמר, באים עם כוכבית, אין מדובר במחירים שמייצגים בוודאות ובוודאי לא את כל החנויות.


כלי כתיבה

עטים- החלוקה כאן היא בין עטי יוקרה,  כדורי, נובע או רולר. מחירם מתחיל ב-250 שקל (עט כדורי) ויכול להגיע גם לאלפי שקלים.  לעומת זאת עטים פשוטים , דוגמאת פיילוט, שמחירם מתחיל ב-30 שקל.

עפרונות – החלוקה כאן היא בין עפרונות רגילים שחפיסה שלהם עולה 10 שקל, לבין עטים לרישום שחפיסה שלהם מתחילה ב30 שקל.


יומנים ולוחות שנה

אומנם רבים מעדיפים להשתמש במחשב או במכשיר נייד לצורכי רישום תזכורות, ובכל זאת מי שמעדיף לרכוש ארגונית יצטרך לשלם עליה מעל 150 שקל. יומן רגיל לעומת זאת מתחיל ב30 שקל.  לוחות שנה מתחילים אף הם בסכום דומה.


קלסרים וכריכות

קלסרים למשרד, הם בדרך כלל קלסרים גדולים כמו זה שנמכרים באופיס דיפו או קלסרים שטוחים שמיועדים בעיקר להצגת פרויקטים וחוזים. מחירם נע בין 10 ל-15 שקל ליחידה אחת, תלוי בגודל שלהם.

מוצרי נייר
 
ציוד משרדי זה טומן בחובו מספר קטגוריות:

גלילי נייר למכונת חישוב שמחירו מתחיל ב-40 שקל.
נייר דפוס A4- חבילה מתחילה ב-20 שקל.
נייר דפוס A3- מחיר חבילה מתחיל ב-30 שקל. המחיר כמובן משתנה בהתאם לטיבו.
נייר צבעוני – חבילת נייר צבעונית מתחילה ב-30 שקל.
 
מיכון משרדי

מגרסות – עולם המגרסות מתחלק לשלוש קטגוריות.

מגרסות משרדיות שמחירה מתחיל ב-900 שקל ,
מגרסות מחלקתיות שמחירן מתחיל ב-1500 שקל ומגרסות שולחניות קטנות שמחירן מתחיל ב-150 שקל.

גיליוטינה- סכין חיתוך מסכין או גלגלת, מחירן בשוק מתחיל ב-70 שקל והוא נקבע בגודלה.

 

 29/12/2010    officesupplies.co.il


© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר officesupplies.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


Copyright © 2021 officesupplies.co.il כל הזכויות שמורות
אתר ציוד משרדי מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום ציוד משרדי
מחפשים ציוד משרדי? מלאו את הטופס וקבלו פרטים
אנחנו עובדים עם חנויות וחברות מובילות בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!