officesupplies.co.il

מדפסות למשרד – המדפסות המובילות לשנת 2013

מדפסות למשרד – המדפסות המובילות לשנת 2013 מדפסת מקצועית ומצויידת בטכנולוגיה חדישה תספק לכם מסמכים ברורים, צבעים חדים ומבריקים, באיכות בלתי-מתפשרת ובקצב עבודה מהיר   גם בעידן האינטרנט והסמארטפונים בהם אנו נעזרים למשלוח כתובות, תכתובת והתקשרויות שונים, עדיין ישנו צורך עז וברור עבור מדפסות איכותיות להפקת מסמכים מגוונים ובמשרדים גדולים..


ציוד משרדי חדיש – הציוד המוביל באתר אחד

ציוד משרדי חדיש – הציוד המוביל באתר אחד כל בית עסק זקוק לציוד זמין ויעיל לחיסכון בזמן וניהול עבודה שוטפת במשרד ובשביל זה קיים מגוון של אביזרים למשרד מאורגן ופרודוקטיבי מתמיד   בכדי שהמשרד יצליח לעבוד באופן שוטף וללא הפרעות, חשוב להתאים לו ולעובד את הציוד המשרדי המותאם, זמין ויעיל עבורו כאשר זה מתחיל מעט נוח שיכתוב ועד דפים זמינים..


ציוד משרדי – כל הגדג'טים למשרד שרק תוכלו לחלום עליהם

ציוד משרדי – כל הגדג'טים למשרד שרק תוכלו לחלום עליהם מעמדת עגינה מגניבה לסמארטפון ועד לכורסאות מסאג' להפגת מתחים – כך יוצרים סביבת עבודה ייחודית שכולם ירצו לעבוד בה אם תשאלו באופן רנדומאלי כמה אנשים אם הם היו רוצים לעבוד בגוגל, רוב הסיכויים שתקבלו תשובות חיוביות רבות. הסיבה לכך היא לא רק השם של גוגל, אלא הידיעה שסביבת העבודה של גוגל היא..


מוצרי נייר למשרד – כל מה שצריך וכדאי לדעת

מוצרי נייר למשרד – כל מה שצריך וכדאי לדעת הם בכל מקום, אפילו בלי שתשימו לב: במדפסת, על השולחן, בתא הדואר, על המדפים, במגירות. מוצרי הנייר שצריך שיהיו בכל משרד – המדריך השלם מוצרי נייר הם חלק בלתי נפרד מהעבודה המשרדית באופן כללי, ומהעבודה במשרד בפרט. אנחנו כותבים, מדפיסים, שולחים, מתייקים ומאחסנים. כשמאבזרים משרד חשוב לדעת אילו..


ציוד משרדי - על מדפסות ועל לייזרים

מה שהתחיל פעם במדפסות גדולות, עם סלילי נייר, מוביל כיום למדפסות קומפקטיות שמכילות גם פקס, מכונת צילום, סורק, והכי חשוב, הדפסה בלייזר סקר שבוצע לאחרונה מראה שעד ל-15% מזמנן של מזכירות או מנהלי לשכות, במשרדים קטנים או בינוניים (בהם לא קיימים שירותים טכניים מסודרים) מושקעים בתיקון..


מדפסת מדבקות - להדביק חותם באיכות גבוהה

מדפסת מדבקות - להדביק חותם באיכות גבוהה בהמשך למאמרים בהם השווינו בין מוצרים שונים, החלטנו לערוך השוואה בין מדפסות מדבקות של שתי חברות מובילות בתחום   בזמן שמדפסות דיו הפכו לפריט חובה בכל בית ומשרד, הרי שהטכנולוגיה עדיין לא הספיקה להגיע אל מדפסות מסוג זה ולפיכך מעטות בלבד מסוגלות להדפיס על נייר מדבקות, כפי שבתי עסקים,..


מקרנים - הופכים את הישיבה לחוויה ויזואלית

מקרנים - הופכים את הישיבה לחוויה ויזואלית כולנו מכירים את הסצינה הידועה בסדרות ובסרטים האהובים עלינו, שבה המשפחה מתלכדת מול מקרן השקופיות הביתי לצפייה בתמונות נוסטלגיות. אלא שהיום למקרנים יש שימושים שונים, פחות רומנטיים מאלה שמזוהים עמם בתרבות הסרטים- כעת עושים שימוש במקרנים בעיקר לצרכים משרדיים ולצורך צפייה בסרטים הבחירה במקרן..


שעון נוכחות - האח הגדול דופק שעות

בעוד שהעבודה במפעלים השתנתה מאז תיאר אותם צ'רלי צפלין בסרטו זמנים מודרנים, דבר אחד כמעט ולא השתנה, שעון נוכחות   שביתת הרופאים שפרצה באמצע 2011, נבעה ממספר סיבות, שאחת מהן היתה הדרישה של משרד האוצר שכל רופא ידפיס כרטיס נוכחות. בתחילה הרופאים סירבו לכך ובהמשך השתכנעו שעליהם להתפשר בנקודה..


כלים חד פעמיים - היום לא צריך לשטוף כלים

ספקיות כלים חד פעמיים מעניקות ערך מוסף חשוב ללקוחותיהם, בכך שהן מאפשרות להם להטביע את לוגו החברה על גבי המוצרים, ובכך לעשות בהם שימוש ככלי שיווקי לכל דבר במשרדים שבהם נהוג לקיים ישיבות גדולות, יהיה זה לא פרקטי להגיש לאורחים ולצוות העובדים כיבוד בצלחות רגילות, הדורשות שטיפה חוזרת. אומנם כלים..


מכונות צילום - איך מכונה אחת מעיזה

מכונות צילום - איך מכונה אחת מעיזה בעבר , השאלה איזו מכונת צילום לרכוש היתה לא רק שאלה של עלות אלא גם שאלה של מחיר. כיום שתי השאלות נענות בתשובה אחת, מכונת צילום מאחדת בתוכה פונקציות שמוזילות את עלותה ומייעלות את עבודתה מכונות צילום משולבות, בדרך כלל עם יכולות סריקה והדפסה, למעשה ממלאות את מרבית הפונקציות החיוניות של ציוד..


מגרסות - בין החסכנית להווי מטאל

מגרסות - בין החסכנית להווי מטאל אחרי שערכנו במאמר הקודם למכונות למינציה, נתייחס במאמר הזה לשתי סוגי מגרסות מובילות בתחומם, על פי "קבוצות משקל" תקציביות גירסא לגריסה חסכנית AURORA מציעה ליין של מגרסות קלות לשימוש משרדי מוגבל מאוד ובמיוחד לשימוש ביתי, כמו הדגם האחרון שלה AS1015. היתרון המשמעותי ביותר של..


מכונות למינציה - בין שתי מכונות

מכונות למינציה - בין שתי מכונות במאמר זה נתחיל בסדרת מאמרים שתשווה בין שני מכשירים דומים. הפעם ערכנו השוואה בין שני מכשירי למינציה שונים מכשיר למינציה איכותי יכול להאריך את חיי המסמך שלכם פי 5-10, לשמור מפני דהיה וקריעות במצבי שטח, לאפשר ציור על גבי המסמך (בטוש מחיק), וכל זאת בתנאים ביתיים ובעלות..


מחירון ציוד משרדי

מחירון ציוד משרדי גם בעידן בו רוב פעולותיו של המשרד מתנהלים באמצעות קבצי וורד, אקסלים או מסמכי גוגל שונים, עדיין לא ניתן להשאיר מאחור את התחום של ציוד משרדי. לצערנו או למזלנו, עדיין לא הגענו לימים בהם אפשר לנהל משרד רק באמצעות מחשבים כידוע בעשור האחרון, עבר עולם ציוד למשרד טלטלה. אל המשרדים נכנסו..


מיכון משרדי - כל מה שהוא לא מחשב

מיכון משרדי - כל מה שהוא לא מחשב בניגוד למה שאנחנו חושבים עולם המיכון המשרדי לא מתחיל בפקס ונגמר במחשב גם אם נדמה לנו שמיכון משרדי מתחיל ונגמר בכמות המחשבים והמדפסות במשרד, עדיין יש לא מעט מכשירים משרדיים נוספים שיכולים לשרת אותנו, ולעשות מה שאף מחשב לא יכול לעשות. לפחות אם אנחנו עובדים עדיין במשרד, נדע שלא הכל מתנהל דרך..


כספות - מדריך שלם

כספות - מדריך שלם אם חשבתם שכספות זה רק עניין של בתים גדולים או בנקים , ובכן תתפלאו לשמוע שזה פריט חובה בכל עסק לא חסרים סרטים או דוגמאות אחרות מוכרות, בהן אנשים החביאו את הדברים היקרים להם בכספות נסתרות ובכך הם הצליחו לשמור עליהם. לא לחינם כספות יצאו ממוסדות הבנקים למיניהם, ומצאו מקום גם בבתים..


כלי כתיבה - לא מניחים את העט לרגע

כלי כתיבה - לא מניחים את העט לרגע כמו שמכחול משפיע על הציור כך גם כלי הכתיבה בו נשתמש ישפיע על הכתב שלנו, תשאלו אםילו רופאים... יש אנשים שמאמינים שאין זה מספיק לקרוא את נוסח המשפטים, אלא יש גם לשים לב לכתב היד של הכותב ואפילו יש להתייחס לסוג העט או העיפרון בה הוא כתב את הדברים. אותם אנשים, יסרבו לקבל מסמכים מודפסים ויבקשו..


Copyright © 2021 officesupplies.co.il כל הזכויות שמורות
אתר ציוד משרדי מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום ציוד משרדי
מחפשים ציוד משרדי? מלאו את הטופס וקבלו פרטים
אנחנו עובדים עם חנויות וחברות מובילות בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!